| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| σειρά | 1-10km (διαφέρει λόγω περιβάλλοντος και μοντέλου drone) |
| Λειτουργία εργασίας | Αισθητήρες ραδιοσυχνοτήτων, ρήξη πρωτοκόλλου. |
| Ονομα | ραντάρ εναέριας επιτήρησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 15 χλμ |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ (ακτίνα) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 220V AC, συμβατό με συστήματα σταθερής ισχύος ή UPS |
| Εύρος τάσης | Εναλλακτικός ρεύμα 100-240V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 15W |
| Διαστάσεις | Μ 410 * Π 330 * Υ 190 χλστ |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 Τεμάχιο/Έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Υπαίθρια χρησιμοποίηση | Σύστημα Anti Uav / Counter Drone /Drone Jammer |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ΔΕΝ |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 Τεμάχιο/Έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπαίθρια χρησιμοποίηση | Σύστημα Anti Uav / Counter Drone /Drone Jammer |