| Διαστάσεις | 90×50×15mm (μήκος×πλάτος×ύψος) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Ονομα | Φορητό GPS Blocker |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10-+50℃ |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Διάσταση συσκευής | 135×77×35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 650g |
| Ονομα | φορητό παρεμβολέα σήματος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διάσταση | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 1,8 KG |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή φορτιστής αυτοκινήτων 12V |
| Μέγεθος συσκευασίας | 25×24×7 εκ |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 1,3 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 7W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Συνεχής λειτουργία | 120+ λεπτά |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220-240V/συνεχές ρεύμα 27V |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 50~150 μέτρα |
| Βάρος | 11 κιλά |
| Διαστάσεις | 560 x 235 x 95 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ονομα | Τηλεφωνικά Jammers κελί φυλακής |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20 έως +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Μικτό βάρος | 5,5 κιλά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 26 Watt |
| Ονομα | Τηλεφωνικά Jammers κελί φυλακής |
|---|---|
| Μέγεθος | 25 x 17 x 7,1 εκ |
| Βάρος συσκευής | 0,67 κιλά |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι 30 μέτρα, Δυνατότητα σήματος <= -75dBm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 70W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-80 μέτρα στα -75dBm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως +60°C |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Διαστάσεις | 191×88×42 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 0,35 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 30dBm/1W |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος του περιβάλλοντος) |
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220-240V/συνεχές ρεύμα 27V |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 50~150 μέτρα (-75dBm@Πανκατευθυντικές κεραίες) |
| Διαστάσεις | 560 x 235 x 95 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Βάρος | 11 κιλά |