| Ακτίνα ανίχνευσης | έως 3 χιλιόμετρα σε διάμετρο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ανίχνευση/αισθητήρας |
| Χρόνος Εργασίας | 7*24ωρη συνεχής λειτουργία |
| Βάρος | 14kgs |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομα | εξοπλισμός ανίχνευσης drone |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 100MHz-6GHz |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 1,5-2km (αστικό περιβάλλον) / 2-3km (περιβάλλον ανοιχτού χώρου) |
| Χρόνος απόκρισης | 3-5 δευτερόλεπτα |
| Εύρος Προσανατολισμού | 1-2km (αστικό περιβάλλον) / 2-3km (περιβάλλον ανοιχτού χώρου) |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Τεχνολογία ανίχνευσης | Παθητική ανίχνευση CRPC |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 30MHz - 6GHz |
| τιμή | 3-7 δευτερόλεπτα |
| Οδηγία - Να Βρείτε Ακριβότητα | 10° (ακολουθεί), ≤3° (αιωρείται) |
| Χρόνος λειτουργίας | 7*24 ώρες συνεχής λειτουργία |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Λειτουργία | Detection+Tracking+Jamming |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 τεμάχια/έτος |
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ζώνες συχνοτήτων ανίχνευσης | 70MHz-6GHz πλήρης ζώνη συχνοτήτων, ανίχνευση και οθόνη |
|---|---|
| Ζώνες συχνοτήτων ανίχνευσης κλειδιού | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥10km (ανάλογα με τις συνθήκες εργασίας) |
| Εύρος ανίχνευσης | Οριζόντια: Κάλυψη 360° Κάθετα: -90° έως 90° |
| Βάρος συσκευής ανίχνευσης | ≤15Kg |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Λειτουργία | σήμα μπλοκ jammer του drone, απομόνωση σήματος RF |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρία |
| Απόσταση ελέγχου | 1000 μέτρα,>500μ |
| Διάσταση | 210*110*25 (χιλ.) |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Ονομα | Διορθώθηκε η ανίχνευση και η τοποθεσία Drone με Αυτόματο |
| Μοντέλα μη επανδρωμένων αεροσκαφών με δυνατότητα εντοπισμού | Dji Mavic Air Mini Fpv Avata κ.λπ. |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 100MHz--6000Hz |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Υπαίθρια χρησιμοποίηση | Σύστημα Anti Uav / Counter Drone /Drone Jammer |
| Ονομα | Συστήματα κατά των μη επανδρωμένων |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
| Ανίχνευση από ραντάρ | 1km/3km/5km |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |