| Ονομα | Τηλεφωνικά Jammers κελί φυλακής |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 oC έως +55 oC |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντικές Κεραίες Υψηλού Κέρδους |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-100m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Ονομα | τηλεφωνικές φράσσοντας συσκευές κυττάρων |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 12V |
| Βάρος | 3 κιλά |
| Μέγεθος | 470*360*8,5 χλστ |
| Ονομα | Φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/12000mAh |
| Μικτό βάρος | 2 κιλά |
| Διαστάσεις | 251 × 140 × 47 χιλιοστά |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 10-30 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Κεραίες | 4 εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Ονομα | Αποκλεισμός σήματος GPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Ονομα | Φορητό κινητό jammer σημάτων |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 10 W |
| Διαστάσεις | 178*77*36,5 mm (εκτός κεραίας) |
| Καθαρό Βάρος | 0,8 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Ονομα | παρεμβολή σήματος κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
| Διαστάσεις | 238 mm (πλάτος) × 60 mm (ύψος) × 395 mm (μήκος) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-50 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Βάρος | 3,6 κιλά |
| Διαστάσεις | 350 × 278 × 98 χιλιοστά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Εγγύηση | 1 έτος, 12 μήνες, 6 μήνες, 2 χρόνια |
|---|---|
| Βάρος | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Χρήση | Κινητό τηλέφωνο, Πιστωτική κάρτα, Αυτοκίνητο/αυτοκίνητο/όχημα/μοτοσικλέτα/ηλεκτρικό ποδήλατο/σκούτερ |
| Ανακοίνωση | Ασύρματος |
| Συνδέσεις | USB, BLUETOOTH |