| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1km/3km/4-6km |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Ενσωματωμένη λύση |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εφαρμογή | Προστασία ασφάλειας |
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Βιομηχανικό πεδίο | Σύστημα κατά των UAV |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Λειτουργία | Drone Uav Detection/Detector/Jammer |
| Λειτουργία | Drone Uav Detection/Detector/Jammer |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Βιομηχανικό πεδίο | Σύστημα κατά των UAV |
| Προέλευση | Κίνα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |
| Διάσκεψη | Σύστημα Counter Uav/Drone |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | Ενσωματωμένη λύση |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Λειτουργία | Ανίχνευση και αναγνώριση drone |
| Εύρος Συχνοτήτων | 100MHz - 6000MHz |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Λειτουργία | Ανίχνευση και αναγνώριση drone |
| Εύρος Συχνοτήτων | 100MHz - 6000MHz |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Λειτουργία | Ανίχνευση και αναγνώριση drone |
| Εύρος Συχνοτήτων | 100MHz - 6000MHz |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Λειτουργία | Ανίχνευση και αναγνώριση drone |
| Εύρος Συχνοτήτων | 100MHz - 6000MHz |