| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων | 1-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 850G |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 35W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 2-70 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος στην περιοχή) |
| Σύστημα ψύξης | 4 εσωτερικοί ανεμιστήρες ψύξης |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος AC100-240V σε DC12V |
| Διαστάσεις | 470×420×115 χιλιοστά |
| Καθαρό Βάρος | 1,0 κλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Διαστάσεις | 87 x 40 x 143 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, 50-60Hz με προσαρμογέα DC12V |
| Απόδοση μπαταριών | Χρόνος φόρτισης 4 ώρες, χρόνος λειτουργίας 1-2 ώρες |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Διάσταση συσκευής | 126x76x35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Αποτελεσματικό εύρος | 1-20M (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 650g |
| Μέγεθος | 25 x 17 x 7,1 εκ |
|---|---|
| Βάρος συσκευής | 0,67 κιλά |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι 30 μέτρα, Δυνατότητα σήματος <= -75dBm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
| Πλήρη αξεσουάρ | Τέσσερις κεραίες, Καλώδιο τροφοδοσίας, Τηλεχειριστήριο, Σταθερή βάση |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Βάρος | 30 κιλά |
| Διαστάσεις | 520 × 300 × 190 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 20W |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 2-50m (ανάλογα με την τοπική ένταση του σήματος) |
| Κεραίες | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Μικτό βάρος | 3,6 κιλά |
| Δύναμη παραγωγής RF | 22 Watt |
| Διαστάσεις | 350×278×98 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 120 Watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Βάρος | 11 κιλά |
| Διαστάσεις | 45×30×15 εκ |
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×38×156 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-30 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6,5 Watt |
| Χρόνος Εργασίας | 1,5 ώρες |