| Μπαταρία | 4000mA/H Ενσωματωμένο με μετασχηματιστή AC (DC12V) |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 1-20M (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 650g |
| Διαστάσεις | 126x76x35mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Τύπος | Gps Tracker, Έλεγχος συχνότητας, UAV jammer |
|---|---|
| Εγγύηση | 36 μήνες, 2 χρόνια, 12 μήνες, 3 χρόνια, 1 χρόνια |
| Εφεδρική μπαταρία | 500mAh, μπαταρία λιθίου, DC7.4V/850MA |
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20° έως 65°C |
| Ονομα | Φορητό παρεμβολικό WiFi |
|---|---|
| Μέγεθος | 10 cm X 20 cm, 10 * 13,5 cm, 10 * 20 cm, 14,5 * 9,5 cm ή προσαρμοσμένο, 12,5 * 8 cm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Βάρος | 45g/τεμ,≤ 45kg (6 κανάλια),30g |
| Εξουσία | 150 mA, Διαθέσιμο σε 12 V -24 V DC |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Εσωτερική διάσταση κιβωτίων | 220x202x65 χιλιοστά |
| Κεραίες | 5τμχ Εξωτερικές Πανκατευθυντικές Κεραίες |
| Χρόνος φόρτισης | Περίπου 4 ώρες |
| Εγγύηση | 12 μήνες από την ημερομηνία παράδοσης |
|---|---|
| Διαστάσεις | 156×83×48 χιλιοστά (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Καθαρό Βάρος | 1,2 κιλά |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (110-240V AC σε 12V DC) & Φορτιστής αυτοκινήτου DC12V |
| Ονομα | παρεμβολή σήματος κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
| Διαστάσεις | 238 mm (πλάτος) × 60 mm (ύψος) × 395 mm (μήκος) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-50 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Τύπος κεραίας | Πανκατευθυντικές Κεραίες High Gain |
| Διαστάσεις | 580 × 280 × 410 χλστ |
| Βάρος | 35 kg |
| Μονούλες παρεμβολής | 6 |
|---|---|
| Αλτης | 1/2 Υπερευέλικτο ομοαξονικό καλώδιο |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος και διαστάσεις | 25Kg, 510×430×350mm |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V, DC 19V |
|---|---|
| Βάρος | 3 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |
| Υγρασία | 5% - 95% |
| Κατανάλωση ρεύματος | 60 Watt |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 1000W |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C σε +55°C |