| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 238 mm (πλάτος) * 60 mm (ύψος) * 395 mm (μήκος) |
| Καθαρό Βάρος | 7,0 κιλά |
| Τύπος | Gps Tracker, Έλεγχος συχνότητας, UAV jammer |
| Εγγύηση | 36 μήνες, 2 χρόνια, 12 μήνες, 3 χρόνια, 1 χρόνια |
| Υγρασία | 30%-95% |
|---|---|
| Διαστάσεις | 580×280×410 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 300 Watt |
| Ονομα | 8 Τζάμερ κεραίας |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 50-150 μέτρα |
| Μέγεθος προϊόντος | 600 x 350 x 95 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 15 κιλά |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 150W |
| Τροφοδοτικό | AC220V, ή 110V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 200Watt |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Μέγεθος | 400×288×155 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Διαστάσεις | 400×288×155 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Αριθμός κεραιών | 7 |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-60m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Διαστάσεις | 300×200×150mm |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Ισχύς εξόδου | 65W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 335 × 238 × 60 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +60°C |
| Συνολική ισχύς | 70W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 45W, 1-3W κάθε μπάντα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC110 ή 220V έως DC12V |
| Μέγεθος προϊόντος | 450 x 238 x 60 mm (εκτός κεραίας) |
| Βάρος προϊόντος | 8 κλ |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχής λειτουργία |
| Βάρος | 1 κιλό μεικτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-20 m (εξαρτάται από την τοπική ένταση του σήματος) |
| Φόρτιση | 4 ώρες πλήρης φόρτιση, 1-2 ώρες χρόνος εργασίας |
| Διαστάσεις | 132x80x40mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 20W (2,5W ανά μπάντα) |
|---|---|
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-30 μέτρα |
| Μέγεθος προϊόντος | 320×240×60 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |