| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τετραγωνικά μέτρα |
| Διαστάσεις | 460 × 350 × 163 χιλιοστά |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Κέρδος | 80dB |
| Ονομα | Ενισχυτής Tri Band |
|---|---|
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
| ALC | ≥ 20dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Κέρδος | 80dB |
|---|---|
| Μέγεθος | 460×350×163 χιλιοστά |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Σχήμα θορύβου | ≤6dB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +50°C |
| Εύρος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Μέγεθος | 170*127*65 χλστ |
| Μικτό βάρος | 3,5 κιλά |
| Ονομα | Ενισχυτής Tri Band |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Μτβφ | > 50000 ώρες |
| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |
| Βάρος | 1 κιλό |
|---|---|
| Μέγεθος | 118mm*91mm*18mm |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες | IP40 |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Χειροκίνητος έλεγχος απολαβής | 31dB / 1dB Βήμα |
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Μέγεθος | 354*268*58 χλστ |
| Ονομα | Ενισχυτές σήματος κινητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
| Υποστήριξη δικτύου | 2G 3G 4G |
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Κέρδος | 80dB |
| Ονομα | Ενισχυτής σήματος εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τμ |
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| Εύρος Συχνοτήτων | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Βάρος | 15 κιλά |