| Περιοχή κάλυψης | 800-1500 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 75MHz |
| Κέρδος | 75,0db |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Κάλυψη | 500-1000 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 200 MHz |
| Κεραίες | 5dBi |
| Βάρος | 5 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC 100-240V, DC 9V5A |
| Κάλυψη | 500-1000 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 75MHz |
| Συχνότητα | 1800/2100 MHz |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Κέρδος | 65dB |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
|---|---|
| Μέγεθος | 400*170*65 χλστ |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Ripple in Band | ≤ 8dB |
| Διατροφική διαμόρφωση | ≤-40dBc |
| Βάρος | 1 κιλό |
|---|---|
| Διαστάσεις | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 55 ° C |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Μτβφ | > 50.000 ώρες |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 180 W |
| Διαστάσεις | 300×200×150mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Βάρος | 0,6 kg |
|---|---|
| Διαστάσεις | 118 × 91 × 18 mm |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Κέρδος | 70dB |
| 70dB | 500-1000 τμ |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Αυτόματος έλεγχος κέρδους | >31dB |
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Τύπος | Tri-band Booster |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM |
| Περιοχή κάλυψης | 1500-2500 τετραγωνικά μέτρα |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm/30KHz |
| Κεραίες | 2 x 2,0dBi Εξωτερικές Κεραίες |
| Κέρδος | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Χρώμα | Μπλε, μαύρο, άσπρο. |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,επαναλήπτης GSM900MHz,890-915MHz/935-960M |
| Μέγεθος | 150*138*32 mm, 130 x 100 x 20 mm, 165 * 115 * 35.240 x 182 x 22 mm, 25 * 19 * 2,2 cm |