| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 vierkante meter |
| Afmetingen | 460 × 350 × 163 mm |
| Gewicht | 15KG |
| Verdienen | 80db |
| Naam | Tri-band versterker |
|---|---|
| bandbreedte | Brede Band |
| ALC | ≥ 20dB |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Verdienen | 80db |
|---|---|
| Maat | 460×350×163mm |
| Gewicht | 15KG |
| Ruisfiguur | ≤6dB |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Maat | 170*127*65mm |
| Bruto gewicht | 3,5 kg |
| Naam | Tri-band versterker |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50000 uur |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | Zwart |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Maat | 118 mm * 91 mm * 18 mm |
| Omgevingsomstandigheden | IP40 |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Handmatige versterkingsregeling | 31dB / 1dB stap |
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Maat | 354*268*58mm |
| Naam | Signaalversterkers voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Type | 4G Signal Booster |
| Netwerkondersteuning | 2G, 3G, 4G. |
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Verdienen | 80db |
| Naam | Signaalversterker voor buiten |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Frequentiebereik | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Gewicht | 15KG |