| Algılama Yarıçapı | çapı 3 kilometreye kadar |
|---|---|
| İşlev | Algılama/sensör |
| Çalışma Süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Ağırlık | 14KG |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | drone tespit ekipmanı |
|---|---|
| Algılama frekans bandı | 100MHz-6GHz |
| Algılama Yarıçapı | 1,5-2km (kentsel çevre) / 2-3km (açık alan ortamı) |
| Tepki Süresi | 3-5 saniye |
| Yön Aralığı | 1-2km (kentsel ortam) / 2-3km (açık alan ortamı) |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama teknolojisi | CRPC Pasif Tespiti |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 30MHz - 6GHz |
| oran | 3-7 saniye |
| Yön Bulma Doğruluğu | 10° (aşağıda), ≤3° (havada asılı) |
| Çalışma süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Etkili Menzil | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| İşlev | Algılama+Takip+Karışma |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Tespit Frekans Bantları | 70MHz-6GHz Tam Frekans Bant Taraması, Tespit ve Ekran |
|---|---|
| Anahtar algılama frekans bantları | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama Mesafesi | ≥10km (çalışma koşullarına bağlı) |
| Algılama Aralığı | Yatay: 360° kapsama Dikey: -90° ila 90° |
| Algılama cihazı ağırlığı | ≤15Kg |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| İsim | Otomatik ile Sabit Drone Tespiti ve Konumu |
| Yerelleştirilebilir drone modelleri | Dji Mavic Air Mini Fpv Avata vb. |
| Algılama frekans bandı | 100MHz--6000Hz |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Şartname | 200kg |
| Radar tespiti | 1km/3km/5km |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |