| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Κηφήνας | 3χλμ-5 χλμ |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας & θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C ~ +55°C / -40°C ~ +65°C |
| Συχνότητα εργασίας | S-band (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη S (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
|---|---|
| Ακρίβεια απόστασης | ≤10μ |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη S (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
|---|---|
| Κάλυψη αζιμουθίου | 0°~360° |
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη S (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5 m/s - 83 m/s |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | ≤ 250W (κατανάλωση ισχύος) AC220V (Είσοδος) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ° C έως 60 ° C |
| Βάρος | ≤ 26 Kg |
| Ζώνη συχνότητας | X Band |
| Ονομα | Ραντάρ φάσης συστοιχίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ανίχνευση εμβέλειας για Drone | 5 χλμ |