| Συχνότητα εργασίας | S-band (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη S (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 0°~360° |
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | S-band (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Καθαρό Βάρος | ≤60kg (με PTZ) |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 0°~360° |
| Κάλυψη | Αζιμούθιο 360 μοίρες / Κάθετα 40 μοίρες |
|---|---|
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 1m/s - 75m/s |
| Ρυθμός δεδομένων | ≥ 0,5 Hz (Περιστροφή κεραίας ≥ 30 rpm) |
| Ονομαστική ισχύς | 400W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως +55°C |
| Τροφοδοτικό | Εσωτερική μπαταρία: 24V, 3500mAh; ή εξωτερική μπαταρία |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 45-70 λεπτά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 55W |
| Αντένα οθόνης | Κέρδος 10dBi |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤ 240W |
| Καλύψη υψόμετρου | 0°~40° |
| Συχνότητα | X Band |
| Σύστημα εργασίας | Ντόπλερ σφυγμού |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
|---|---|
| Κάλυψη αζιμουθίου | 0°~360° |
| Ρυθμός δεδομένων | Αναζήτηση: ≤2s |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Συχνότητα εργασίας | S-band (2,9 GHz, 5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 0°~360° |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Διαστάσεις | 490×340×90 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος | 4,9 KG (Συσκευή), 6,5 KG (Συσκευασμένα) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 350 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 60 λεπτά |