| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπαίθρια χρησιμοποίηση | Σύστημα Anti Uav / Counter Drone /Drone Jammer |
| Μέγιστη περιοχή ανίχνευσης | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | Μπάντα S (5 σημεία συχνότητας λειτουργίας) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤ 100μ |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5m/s ~ 45m/s |
| Τροφοδοτικό | AC 220V |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 μέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | UND |
| Ανίχνευση | Ραντάρ |
|---|---|
| σειρά | 1km/3km/4-6km |
| Προσδιορισμός | 100 κιλά γύρω |
| Προέλευση | Κίνα |
| ουδετεροποίηση | Διακόπτης ραδιοσυχνοτήτων |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Ονομα | Ραντάρ ανίχνευσης drone |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Ονομα | αντιρρμπονεί σύστημα |
|---|---|
| Εφαρμογή | αντι-drone |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός ανιχνευτής drone |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 0~5km+ (Υπάρχουν διαφορετικά λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών FPV |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5 m/s - 83 m/s |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | ≤ 250W (κατανάλωση ισχύος) AC220V (Είσοδος) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ° C έως 60 ° C |
| Βάρος | ≤ 26 Kg |
| Ζώνη συχνότητας | X Band |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤ 100μ |
|---|---|
| Μέγιστη περιοχή ανίχνευσης | 4-6 χιλιόμετρα |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Τροφοδοτικό | AC 220V |
| Διαστάσεις | 782 mm × 549 mm × 198 mm (Κεραία) |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Κηφήνας | 3χλμ-5 χλμ |