| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 45-70 λεπτά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Διαστάσεις | 277 × 80 × 51 χιλιοστά |
| Βάρος | 2 KG (Συσκευή), 3,6 KG (Συσκευασμένα) |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Υπαίθρια χρησιμοποίηση | Σύστημα Anti Uav / Counter Drone /Drone Jammer |
| Ονομα | Συστήματα κατά των μη επανδρωμένων |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 200 κιλά |
| Ανίχνευση από ραντάρ | 1km/3km/5km |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 45-70 λεπτά |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 192W |
| Βάρος | 4,3 KG (Συσκευή), 11 KG (Συσκευασμένα) |
| Μέγεθος | 700*680*30 χλστ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C σε +55°C |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 60 λεπτά |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Κατανάλωση ρεύματος | 350 W |
| Βάρος | 45 κιλά, 10,5 κιλά,> 50 κιλά, <4 κιλά, 17 κιλά |
| Διαστάσεις | 490×340×90 χιλιοστά |
| Ονομα | Συστήματα κατά των μη επανδρωμένων |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | Αζιμούθιο 360 μοίρες; πλήρη εναέριο χώρο |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ονομα | σύστημα ανίχνευσης ανίχνευσης ανίχνευσης |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Ονομα | Συστήματα Άμυνας Drone |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Εμπορικό σήμα | WaveSonics |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 Τεμάχιο/Έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπαίθρια χρησιμοποίηση | Υπαίθρια χρησιμοποίηση |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Κύρια σημεία | Τζάμερ |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ασφάλειας |
| Λειτουργία | Δορυφόρος παρεμβολής |
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |