| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 3KM-5km |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma sıcaklığı ve Depolama Sıcaklığı | -40°C ~ +55°C / -40°C ~ +65°C |
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 83 m/sn |
|---|---|
| Güç Kaynağı | ≤ 250W (Güç tüketimi) AC220V (Giriş) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ° C ila 60 ° C |
| Ağırlık | ≤ 26 kg |
| Frekans Bandı | X Bandı |
| İsim | Aşamalı Dizinli Radarlar |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Drone için menzili tespit et | 5km |