| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | WaveSonics |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 Τεμάχιο/Έτος |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | Αζιμούθιο 360 μοίρες; πλήρη εναέριο χώρο |
| Ζώνες συχνοτήτων ανίχνευσης | 70MHz-6GHz πλήρης ζώνη συχνοτήτων, ανίχνευση και οθόνη |
|---|---|
| Ζώνες συχνοτήτων ανίχνευσης κλειδιού | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥10km (ανάλογα με τις συνθήκες εργασίας) |
| Εύρος ανίχνευσης | Οριζόντια: Κάλυψη 360° Κάθετα: -90° έως 90° |
| Βάρος συσκευής ανίχνευσης | ≤15Kg |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| εφαρμογή | Ηλεκτρονικά Προϊόντα Επικοινωνίας |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 τεμάχια/έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
| Προσδιορισμός | Ενσωματωμένη λύση |
| Απόσταση Αποτελεσματικής Ζημιάς | ≥ 20 μέτρα |
|---|---|
| Βάρος συστήματος | ≤15 κλ |
| Σειρά παρέμβασης | Αζιμούθιο -45° έως +45°, Υψόμετρο 0° έως 90° |
| Υποστήριξη Εξωτερικής Καθοδήγησης | Ναι, για παρακολούθηση και καθοδήγηση στόχων |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Τάση ισχύος | Εναλλακτικός ρεύμα 100-240V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 7*24ωρη συνεχής λειτουργία |
| Ρυθμός δεδομένων | 3s-7s |
| Βάρος | 14kgs |
| Διαστάσεις | Μ 410 x Π 330 x 190 χλστ |
| Κάλυψη | 360° |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χλμ (ακτίνα) |
| Ρυθμός δεδομένων | 3-7 δευτερόλεπτα |
| Ταυτόχρονη ανίχνευση | ≥ 30 drones |
| Εύρος τάσης | Εναλλακτικός ρεύμα 100-240V |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός ανιχνευτής drone |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 0~10km+ (Υπάρχουν διαφορετικά λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών FPV |
| Προσαρμογή συχνότητας | 30MHz~6GHz |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| σειρά | 1-10km (διαφέρει λόγω περιβάλλοντος και μοντέλου drone) |
| Λειτουργία εργασίας | Αισθητήρες ραδιοσυχνοτήτων, ρήξη πρωτοκόλλου. |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός ανιχνευτής drone |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 0~5km+ (Υπάρχουν διαφορετικά λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών FPV |
| Προσαρμογή συχνότητας | 30MHz~6GHz |