| Τροφοδοτικό | AC220V/40W |
|---|---|
| Διαστάσεις | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως +60°C |
| Καθαρό Βάρος | ≤10 κιλά |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Λειτουργία εργασίας | Συστοιχία φάσεων + Pulse Doppler |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Μέγιστη απόδοση | 4W/Πάνελ |
| Καθαρό Βάρος | ≤10 κιλά |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1,2 χλμ (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Τροφοδοτικό | AC220V/40W |
| Διαστάσεις | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥ 1500μ |
|---|---|
| Φως ημέρας Κάμερα | 2688x1520(RES) |
| Κάλυψη πλαστογράφησης | Αζιμούθιο: 360° |
| Ζώνες συχνότητας πλαστογράφησης | 1.575.42MHz±1.023MHz(GPS-L1), 1602MHz+N*5625kHz(N έως --6)(GLONASS-L1) |
| Ύψος ανίχνευσης | 300KM |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Τροφοδοτικό | AC220V/120W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως +60°C |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
|---|---|
| Κάλυψη αζιμουθίου | 0° - 360° |
| Ακρίβεια ταχύτητας | 0,5m/s - 45m/s |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤250W |
| Τροφοδοτικό | AC220V - AC240V |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Μέγιστη απόδοση | 120W/Πάνελ |
| Τροφοδοτικό | AC220V/120W |
| Εύρος ανίχνευσης | 1,2 χλμ (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Καθαρό Βάρος | ≤10 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC220V/40W |
| Διάσταση | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Καθαρό Βάρος | ≤10 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC220V/40W |
| Ζώνες συχνοτήτων ανίχνευσης | 70MHz-6GHz πλήρης ζώνη συχνοτήτων, ανίχνευση και οθόνη |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥10km (ανάλογα με τις συνθήκες εργασίας) |
| Εύρος ανίχνευσης | Οριζόντια: Κάλυψη 360° Κάθετα: -90° έως 90° |
| Ζώνες συχνοτήτων ανίχνευσης κλειδιού | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Βάρος συσκευής ανίχνευσης | ≤15Kg |