| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1,2 χλμ (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Μέγιστη απόδοση | 4W/Πάνελ |
| Σύστημα εργασίας | Ντόπλερ σφυγμού |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | X Band |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Καθαρό Βάρος | ≤ 50 κιλά |
| Διάσταση | 500 mm × 410 mm × 205 mm |
| Σύστημα εργασίας | Ντόπλερ σφυγμού |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | X Band |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤ 150m |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤ 240W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1,2 χλμ (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Καλύψη υψόμετρου | 40 ° |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Μέγιστη απόδοση | 4W/Πάνελ |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Μέγιστη απόδοση | 4W/Πάνελ |
| Τροφοδοτικό | AC220V/250W |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1,2 χλμ (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Μέγιστη απόδοση | 4W/Πάνελ |
| Σύστημα εργασίας | Ντόπλερ σφυγμού |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας | X Band |
| Εύρος ανίχνευσης | ≥ 3,5km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Ακρίβεια απόστασης | ≤ 10m |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Συχνότητα εργασίας | X Band |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | ≥ 3,5km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤ 150m |
| Κατανάλωση ρεύματος | ≤ 240W |
| Τροφοδοτικό | AC220V-AC240V |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1,2 χλμ (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 τετραγωνικό μέτρο) |
| Καλύψη υψόμετρου | 40 ° |
| Ταχύτητα ανίχνευσης στόχου | 0,2m/s - 25m/s |
| Μέγιστη απόδοση | 4W/Πάνελ |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1,2 χλμ (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Ελάχιστο εύρος ανίχνευσης | ≤100μ |
| Μέγιστη απόδοση | 4W/Πάνελ |
| Τροφοδοτικό | AC220V/250W |