| Ονομα | ραντάρ ανίχνευσης μη επανδρωμένων αεροσκαφών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 10 |
| σειρά | 10.2 χιλιόμετρα |
| Ονομα | Ψηφιακό ραντάρ φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία ασφαλείας, αντι-drone |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | ανιχνευτής σήματος, προϊόντα προστασίας ασφαλείας |
| Ασφάλεια και Προστασία | Ασφάλεια εδάφους |
| Ονομα | ραντάρ αεράμυνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 15 χλμ |
| Ονομα | Συστήματα κατά των μη επανδρωμένων |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | Αζιμούθιο 360 μοίρες; πλήρη εναέριο χώρο |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ονομα | Ράδα επιτήρησης εδάφους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Σύστημα εργασίας | Σύστημα συστοιχίας φάσεων/παλμικό doppler |
| Ονομα | Σύστημα κατά των UAV |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Εύρος ανίχνευσης | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Κύρια σημεία | Τζάμερ |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός ασφάλειας |
| Εμπορικό σήμα | OEM διαθέσιμο |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
| Ονομα | Συστήματα κατά των μη επανδρωμένων |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Επιλογές τύπων κεραιών | Επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κερατάκων |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Συχνότητα εργασίας | Ζώνη C (5,5-5,8 GHz) |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1,2 χλμ (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360°+ (Ραντάρ ανίχνευσης ύψους 3D) |
| Τροφοδοτικό | AC220V/250W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως +60°C |