| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός ανιχνευτής drone |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 0~5km+ (Υπάρχουν διαφορετικά λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών FPV |
| Προσαρμογή συχνότητας | 30MHz~6GHz |
| Ονομα | Διακόπτης σήματος drone |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Λειτουργία | Detection+Tracking+Jamming |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προσδιορισμός | Αζιμούθιο 360 μοίρες; πλήρη εναέριο χώρο |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μονάδα αντι-UAV |
| Εύρος ζώνης εργασίας | 700-2000MHZ |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5%~95%,Χωρίς συμπύκνωση |
| Κηλίδα της ζώνης | ≤3.0dB |
| Τύπος | Μονάδα RF |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μονάδα αντι-UAV |
| Εύρος ζώνης εργασίας | 2000MHz |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 5%~95%,Χωρίς συμπύκνωση |
| Κηλίδα της ζώνης | ≤3.0dB |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός ανιχνευτής drone |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 0~5km+ (Υπάρχουν διαφορετικά λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών FPV |
| Προσαρμογή συχνότητας | 30MHz~6GHz |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| σειρά | 1-10km (διαφέρει λόγω περιβάλλοντος και μοντέλου drone) |
| Λειτουργία εργασίας | Αισθητήρες ραδιοσυχνοτήτων, ρήξη πρωτοκόλλου. |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| σειρά | 1-10km (διαφέρει λόγω περιβάλλοντος και μοντέλου drone) |
| Λειτουργία εργασίας | Αισθητήρες ραδιοσυχνοτήτων, ρήξη πρωτοκόλλου. |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός ανιχνευτής drone |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 0~5km+ (Υπάρχουν διαφορετικά λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών FPV |
| Προσαρμογή συχνότητας | 30MHz~6GHz |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός ανιχνευτής drone |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 0~5km+ (Υπάρχουν διαφορετικά λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών FPV |
| Προσαρμογή συχνότητας | 30MHz~6GHz |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικός ανιχνευτής drone |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 0~5km+ (Υπάρχουν διαφορετικά λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών FPV |
| Προσαρμογή συχνότητας | 30MHz~6GHz |