| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Dekking | 500-1000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 200 MHz |
| Antennes | 5 dBi |
| Gewicht | 5KG |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, gelijkstroom 9V5A |
| Dekking | 500-1000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 1800/2100 MHz |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Verdienen | 65db |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
|---|---|
| Maat | 400*170*65mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Rimpeling in band | ≤ 8 dB |
| Intermodulatie | ≤ 40 dBc |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Mtbf | > 50.000 uur |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 0,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 118×91×18mm |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Verdienen | 70db |
| 70db | 500-1000 m² |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Automatische aanwinstencontrole | >31dB |
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Type | Tri-band booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM |
| Dekkingsgebied | 1500-2500 vierkante meter |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm/30KHz |
| Antennes | 2 x 2,0 dBi externe antennes |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | Blauw, zwart, wit. |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |