| Συμβατότητα δικτύων | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 800-1500 τμ |
| Κέρδος | 70dB |
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Εύρος Συχνοτήτων | 800/850/900 MHz |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000~5000 τμ |
| Κέρδος | 80dB |
| Ισχύς εξόδου | 27dbm |
| Μέγεθος | 170*126*21 χλστ |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Συχνότητα | 1800MHz |
| Περιοχή κάλυψης | 500-1000 τμ |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Βάρος | 0,6 κιλά |
| Ripple in Band | 8dB |
|---|---|
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Καθυστέρηση | ≤ 1,5 μs |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Τύπος | Ενισχυτής σήματος 3G |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Περιοχή κάλυψης | 300-500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κέρδος | 75dB ± 2dB |
| Τύπος | Tri-band Booster |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | GSM, 2G, 3G, 4G |
| Περιοχή κάλυψης | 2500-3000 Τ.Μ |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κέρδος | 75,0db |
| Κάλυψη | 800-1500τμ |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Κέρδος | 70dB |
| Υλικό | ABS |
| Μέγεθος | 118*91*18 χλστ |
| Τύπος | Single Band Booster |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 500-1500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κέρδος | 75,0db |
| Συμβατότητα δικτύων | LTE, 2G, 4G, 3G |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 80W |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45×30×25 εκ |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-100 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Είσοδος ισχύος | AC 110-240V |
|---|---|
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 450×430×150 χιλιοστά |
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |