| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
|---|---|
| Κέρδος κεραίας | 5dBi |
| μπλοκαρίσματα | 6 |
| Φάσμα εμπλοκών | 5-50 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία σάρωσης συχνότητας |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Κάλυψη | 500-1000 τμ |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Μέγεθος | 224*170*65 χλστ |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
| Χειροκίνητος έλεγχος απολαβής | 31dB / 1dB Βήμα |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Προϊόντα Διαμόρφωσης | ≤ -40dBc |
| Διαστάσεις | 189 × 268 × 58 χιλιοστά |
| πλάτος ζώνης | Ευρεία ζώνη |
|---|---|
| Ripple in Band | 8dB |
| Σχήμα θορύβου | ≤ 6dB |
| Σταθερότητα Συχνότητας | ≤ 0,01 ppm |
| Υγρασία | < 90=""> |
| Περιοχή κάλυψης | 1500-2500 τμ |
|---|---|
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κέρδος | ≥70dB |
| Κεραίες | 5dBi |
| Συμβατότητα δικτύων | 3G, 4G |
| Τύπος | Tri-band Booster |
|---|---|
| Συμβατότητα δικτύων | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Περιοχή κάλυψης | 1500-2500 τμ |
| ρυθμό μετάδοσης | 9kHz~1GHz |
| Κέρδος | 70,0db |
| Περιοχή κάλυψης | 6000-12000 ΤΜ |
|---|---|
| Κεραίες | 2x 2.0dbi Εξωτερικές Κεραίες |
| Κέρδος | ≥70dB |
| Τύπος | Tri-band Booster |
| Συμβατότητα δικτύων | GSM, LTE |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G/3G/4G/DCS |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000~5000 τμ |
| Κέρδος | 80dB |
| Διαστάσεις | 170*126*21 χλστ |
| Ripple in Band | ≤ 8dB |
| Συμβατότητα δικτύων | 2G 3G 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 3000-5000 τετραγωνικά μέτρα |
| Ζώνες συχνοτήτων | 1800/2100/2600mhz |
| Ισχύς εξόδου | 27dbm |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Συμβατότητα δικτύων | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 5000-8000 τετραγωνικά μέτρα |
| ρυθμό μετάδοσης | ≤ -36dBm |
| Κέρδος | 80,0db |
| Τύπος | Tri-band Booster |