| Μονούλες παρεμβολής | 6 |
|---|---|
| Αλτης | 1/2 Υπερευέλικτο ομοαξονικό καλώδιο |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος και διαστάσεις | 25Kg, 510×430×350mm |
| Τροφοδοτικό | AC220V, DC 28V |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000watt |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 100-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Αριθμός κεραιών | 3 |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή 110V |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 400 Watt |
| Βάρος | 28 κιλά |
| Διαστάσεις | 592 * 395 * 265 χλστ |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Περιοχή μπλοκαρίσματος | 20-80 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Διαστάσεις | 300×200×150mm |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Ονομα | Αποκλεισμός σήματος GPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Περιοχή κάλυψης | 500-1000 τμ |
|---|---|
| Κέρδος | 70dB |
| Ισχύς εξόδου | 20dbm |
| Διαστάσεις | 118 × 91 × 18 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,6 κιλά |
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, εργαστηριακές δοκιμές/σήμα jammer, σήμα jammer, συνέδριο, έλεγχος drone από GPS/Galileo/ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό | Αλουμίνιο και Cooper, Πλαστικό |
| Απόσταση ελέγχου | 1000 μέτρα,>500μ |
| Τροφοδοτικό | AC220V, ή 110V |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 200Watt |
| Βάρος | 7 κιλά |
| Μέγεθος | 400×288×155 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | 800-1500 τμ |
| Κέρδος | 75dB |
| Διαστάσεις | 224 × 170 × 65 mm |
| Βάρος | 3,5 κιλά |