| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
|---|---|
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht en afmetingen | 25kg, 510×430×350mm |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Gewicht | 65KG |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Aantal Antennes | 3 |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watts |
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 592*395*265 mm |
| Jamming Range | 50-600 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
|---|---|
| Verdienen | 70db |
| Uitgangsvermogen | 20dBm |
| Afmetingen | 118 × 91 × 18 mm |
| Gewicht | 0,6 kg |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 200Watt |
| Gewicht | 7KG |
| Maat | 400×288×155mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Verdienen | 75db |
| Afmetingen | 224×170×65 mm |
| Gewicht | 3,5 kg |