| Διαστάσεις | 592×395×265 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Αλτης | 1/2 Υπερευέλικτο ομοαξονικό καλώδιο |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 15 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 320×120×430 χιλιοστά |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-120m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 300W |
|---|---|
| Διαστάσεις | 720×490×240 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 100-600m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Κέρδος | 70dB |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 23DBM |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
| Περιοχή κάλυψης | 100-700τμ |
| Διαστάσεις | 118 × 91 × 30 mm |
| Τύπος | Αναμνηστικό σήματος 4G |
|---|---|
| Δίκτυο | 2 G, 3 G, 4 G |
| Κέρδος | 90,0db |
| Συχνότητα | 900/1800/2100MHz |
| Ισχύς εξόδου | 37DBM |
| Βάρος και διαστάσεις | 10Kg, 45×30×15cm (Συσκευασία: 55×34×21,5cm) |
|---|---|
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία σάρωσης συχνότητας |
| Φάσμα εμπλοκών | 20-100 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Αλτης | Υπερεύκαμπτο ομοαξονικό καλώδιο 7D-FB |
| Κατανάλωση ρεύματος | 250Watt |
| Τροφοδοτικό | AC220V ή DC48V |
|---|---|
| Βάρος | 40 κιλά |
| Διαστάσεις | 592 × 395 × 265 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Φάσμα εμπλοκών | 50-300 μέτρα (εξαρτάται από την πυκνότητα σήματος του τοπικού δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
|---|---|
| Περιοχή μπλοκαρίσματος | 20-80m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Εύρος υγρασίας | 30%-95% |
| DC ισχύς | 24V, 15A με εσωτερική μπαταρία (2 ώρες λειτουργία) |
| Διαστάσεις | 400×288×155 χιλιοστά |
|---|---|
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |
| Αριθμός κεραιών | 7 |
| Φάσμα εμπλοκών | 10-60m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Ονομα | Τηλεφωνικά Jammers κελί φυλακής |
|---|---|
| Διαστάσεις | 720×490×240 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000watt |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +55°C |