| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Μπαταρία | 7,4V/8000mAh Ni-Mh |
| Χρόνος Εργασίας | 3+ ώρες |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ονομα | Αποκλεισμός GPS για κινητά τηλέφωνα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-20M (κύτταρο σήμα ≤-75dBm στη θέση) |
| Μπαταρία | 7,4V 4500mAh ενσωματωμένο, 1,5-3 ώρες λειτουργία μετά από φόρτιση 3 ωρών |
| Διαστάσεις | 170×100×50 mm (255 mm με κεραίες) |
| Τύπος | εξοπλισμός παρεμβολών, Φορητό ., Θήκη, Drone ελέγχου επιστροφής με ένα κλειδί πίσω στο έδαφος ή στο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, Standard μαύρο |
| Εφαρμογή | Δημόσια ασφάλεια, για έγκυες. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Έλεγχος drone από GPS/GALILEO |
| Βάρος | 10,5 κιλά, 12 κιλά, 10,92 κιλά (24,07 λίβρες), 45 κιλά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Ονομα | Αποκλεισμός GPS για κινητά τηλέφωνα |
|---|---|
| Βάρος | 1,8 KG |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Συνολική παραγωγή δύναμης | 16,0 W |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή φορτιστής αυτοκινήτων 12V |
| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Ονομα | Αποκλεισμός συχνότητας κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Διαστάσεις | 220×202×60 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,75 κιλά |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 ° C έως 60 ° C |
| Παραγωγή δύναμης RF | 3 Watt |
| Ονομα | Τηλεφωνικά Jammers κελί φυλακής |
|---|---|
| Μέγεθος | 25 x 17 x 7,1 εκ |
| Βάρος συσκευής | 0,67 κιλά |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι 30 μέτρα, Δυνατότητα σήματος <= -75dBm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watt |
| Ονομα | φορητό παρεμβολέα σήματος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Διάσταση | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 1,8 KG |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V ή φορτιστής αυτοκινήτων 12V |
| Ισχύς εξόδου | 30dBm |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Ακτίνα εμπλοκής | 1-10 μέτρα |
| Βάρος | 0,24 kg |
| Διαστάσεις | 97×48×18 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
|---|---|
| Βάρος | 800 γραμμάρια |
| Διαστάσεις | 62x30x118mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως +55 ° C |