| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 4300mAh |
| Χρόνος Εργασίας | 1,5 ώρες |
| Αποτελεσματικό εύρος | 10-30 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Βάρος | 950 γραμμάρια |
| Ονομα | Παρεμπόδιση GPS για κινητά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×40×23 χιλιοστά |
| Ακτίνα εμπλοκής | 5-15 μέτρα |
| Ισχύς εξόδου | 33DBM |
| Τροφοδοτικό | Αναπτήρας αυτοκινήτου 12V-24V DC |
| Συνολική ισχύς | 12 Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC:110/220 V DC 5V, Ηλεκτρικό Ρεύμα: 12A |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 40 μέτρα, ισχύς σήματος <= -75dbm |
| Βάρος συσκευής | 1,75 κλ |
| Μέγεθος | 21*17*6 εκ |
| Τροφοδοτικό | Επανακαταλογηστέα λι-μπαταρία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×50×15mm (μήκος×πλάτος×ύψος) |
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Μπαταρία | 4000mA/H Ενσωματωμένο |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2,5 Watt |
| Βάρος | 650g |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60Hz, AC 100 έως 240V |
| Χρόνος Εργασίας | 1-2 ώρες |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | 50 λεπτά |
| Βάρος | 10,8 κιλά |
| Διαστάσεις | 200 x 135 x 50 mm (μόνο για την κύρια μονάδα, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας | 25×24×7 εκ |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 1,3 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 7W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Συνεχής λειτουργία | 120+ λεπτά |
| Διαστάσεις | 90×50×15 χιλιοστά (Μ×Π×Υ) |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Εγγύηση | Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Καθαρό Βάρος | 0,32 κιλά |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90×50×15 χιλιοστά (μήκος × πλάτος × ύψος) |
| Συνολική ισχύς | 0,5W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 5-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνεχής λειτουργία | Περίπου 2 ώρες |
| Τύπος | εξοπλισμός παρεμβολών, Φορητό ., Θήκη, Drone ελέγχου επιστροφής με ένα κλειδί πίσω στο έδαφος ή στο |
|---|---|
| Μέγεθος | 746mmLx288mmHx79mmW,Προσαρμοσμένο μέγεθος,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Βάρος | 10,5 κιλά, 12 κιλά, 10,92 κιλά (24,07 λίβρες), 45 κιλά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 12 μήνες, 1 έτος |