| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| باتری | 7.4 ولت / 8000 میلی آمپر ساعت Ni-Mh |
| زمان کار | 3+ ساعت |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| نام | مسدود کننده GPS تلفن همراه |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20M (سیگنال سلولی ≤-75dBm در محل) |
| باتری | 7.4V 4500mAh داخلی، 1.5-3 ساعت کارکرد پس از 3 ساعت شارژ |
| ابعاد | 170×100×50 میلی متر (255 میلی متر با آنتن) |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| نام | مسدود کننده GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| کل قدرت خروجی | 16.0 وات |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 50 دقیقه |
| نام | مسدود کننده فرکانس تلفن همراه |
|---|---|
| ابعاد | 220×202×60 میلی متر |
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
| دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| خروجی برق RF | 3 وات |
| نام | مسدود کننده های تلفن همراه زندان |
|---|---|
| اندازه | 25 × 17 × 7.1 سانتی متر |
| وزن دستگاه | 0.67 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | تا 30 متر، قدرت سیگنال <= -75dBm |
| مصرف برق | 25 وات |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| بعد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| توان خروجی | 30dBm |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-220VAC، DC-5V-0.8A |
| شعاع پارازیت | 1-10 متر |
| وزن | 0.24 کیلوگرم |
| ابعاد | 97×48×18 میلی متر |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |