| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| باتری داخلی | ۴۳۰۰ میلی آمپر |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| دامنه موثر | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 950 گرم |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| ابعاد | 90×40×23 میلی متر |
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| توان خروجی | 33dBm |
| منبع تغذیه | فندک ماشین 12V-24V DC |
| توان کل | 12 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC:110/220 V DC 5V، جریان الکتریکی: 12A |
| شعاع محافظ | تا 40 متر، قدرت سیگنال <= -75dbm |
| وزن دستگاه | 1.75 کیلوگرم |
| اندازه | 21*17*6 سانتی متر |
| منبع تغذیه | باتری های لیتی شارژ پذیر |
|---|---|
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول×عرض×ارتفاع) |
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| توان کل | 0.5W |
| باتری | 4000mA/H داخلی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 650 گرم |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| اندازه بسته بندی | 25×24×7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 1.3 کیلوگرم |
| توان کل | 7 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 120+ دقیقه |
| ابعاد | 90 × 50 × 15 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| توان کل | 0.5W |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| توان کل | 0.5W |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |