| Şartname | 200kgs |
|---|---|
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |
| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Eğlence | Karşı İHA/Drone Sistemi |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| İşlev | Drone algılama ve tanımlama |
| Frekans Aralığı | 100MHz - 6000MHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| İşlev | Drone algılama ve tanımlama |
| Frekans Aralığı | 100MHz - 6000MHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| İşlev | Drone algılama ve tanımlama |
| Frekans Aralığı | 100MHz - 6000MHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| İşlev | Drone algılama ve tanımlama |
| Frekans Aralığı | 100MHz - 6000MHz |