| Εύρος ανίχνευσης | 100-2000m (αστικό περιβάλλον, δοκιμασμένο από τον στόχο DJI AIR2) |
|---|---|
| Αζιμούθος ανιχνευτή | 0°-360° (πανκατευθυντική κεραία) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 900W |
| Φάσμα εμπλοκών | 800-1500M |
| Διαστάσεις | 520 × 400 × 230 mm |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-5 χλμ (εξαρτάται από το περιβάλλον) |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 900MHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Βρίσιμα μοντέλα μη επανδρωμένων αεροσκαφών | Dji Mavic, Air, Mini, Fpv, σειρά Avata |
| Ανίχνευση σμήνους drone | ≥5 drones ταυτόχρονα |
| Χρόνος ανανέωσης ανίχνευσης | 4-6 δευτερόλεπτα |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών |
| Προσαρμογή συχνότητας | 100-6000MHz |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Όνομα προϊόντος | Ανιχνευτής μη επανδρωμένων αεροσκαφών |
| Προσαρμογή συχνότητας | 100MHz~6GHz |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Εύρος Συχνοτήτων | 300-6200MHz |
| Ανίχνευση drone | Δρόνοι, συμπεριλαμβανομένων των DJI Autel fpv, κλπ. |
| Ονομα | Ράδα ανίχνευσης drones |
|---|---|
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
| Κηφήνας | 3χλμ-5 χλμ |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Ανιχνεύσιμα μοντέλα Drone | DJI, AUTEL, FIMI, DAHUA, PowerVision, YUNEEC, UDIRC και άλλες κοινές μάρκες, συμπεριλαμβανομένων προ |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Ακτίνα 1-8km (διαφέρει ανάλογα με το περιβάλλον και το μοντέλο drone) |
| Κάλυψη υψομέτρου | 0-1000 μέτρα |
| Ακρίβεια αζιμουθίου | ≤1,5° (RMS) |
| Ακρίβεια τοποθεσίας | ≤10 μετρητές |
| DetectioDetection Bandsn Bands | 900 MHz, 1,4 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, WiFi |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 0-3km+ (διαφέρει ανάλογα με το περιβάλλον και τον τύπο drone) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 12000 mAh |
| Ισχύς φόρτισης | DC9V, 2A |
| Μέγεθος | 177 mm × 89 mm × 29,5 mm (±2 mm) |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Προϊόντα προστασίας ασφαλείας |
| Ζώνη συχνοτήτων εργασίας | Ζώνη Γ |
| Κύριος στόχος ανίχνευσης | Δρόνο UAV |
| Εύρος ανίχνευσης | 150m ~ 5km (UAV) |
|---|---|
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Ζώνη συχνοτήτων εργασίας | X Band |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 0,5m/s ~ 75m/s |
| Ρυθμός δεδομένων | ≥ 0,2 Hz (12 rpm) |