| Παραγωγική ικανότητα | 10000 τεμάχια/έτος |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Επιλογές τύπων κεραιών | Επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κερατάκων |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από κράμα αλουμινίου |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥ 1500μ |
|---|---|
| Φως ημέρας Κάμερα | 2688x1520(RES) |
| Κάλυψη πλαστογράφησης | Αζιμούθιο: 360° |
| Ζώνες συχνότητας πλαστογράφησης | 1.575.42MHz±1.023MHz(GPS-L1), 1602MHz+N*5625kHz(N έως --6)(GLONASS-L1) |
| Ύψος ανίχνευσης | 300KM |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | ≤10μ |
|---|---|
| Ποσοστό επιτυχίας ανιχνευτή | ≥99% |
| Προσδιορίστε τους χρόνους απόκρισης | ≤3 δευτ |
| Απόσταση τοποθεσίας εντοπισμού | 15KM |
| 15KM | 0μ-1000μ |
| Ζώνες συχνοτήτων ανίχνευσης | 70MHz-6GHz πλήρης ζώνη συχνοτήτων, ανίχνευση και οθόνη |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥10km (ανάλογα με τις συνθήκες εργασίας) |
| Εύρος ανίχνευσης | Οριζόντια: Κάλυψη 360° Κάθετα: -90° έως 90° |
| Ζώνες συχνοτήτων ανίχνευσης κλειδιού | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Βάρος συσκευής ανίχνευσης | ≤15Kg |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 1,5 χιλιόμετρα |
| σειρά | 2.1 χιλιόμετρο |
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | Υποστηρίζει προσαρμοσμένη σάρωση 70 MHz-6,2 GHz, Οι προεπιλεγμένες ζώνες περιλαμβάνουν 400 MHz, 800 |
|---|---|
| Ακτίνα ανίχνευσης | 21,5 χλμ (καλή θέα και ηλεκτρομαγνητικό περιβάλλον) |
| Χρόνος απόκρισης ανίχνευσης | S3s (8 ζώνες συχνότητας) |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες | Κινέζικα, Αγγλικά, Άλλη Γλώσσα Προσαρμόσιμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°℃ έως +50°℃ |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Εύρος Συχνοτήτων | 300-6200MHz |
| Ανίχνευση drone | Δρόνοι, συμπεριλαμβανομένων των DJI Autel fpv, κλπ. |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 1,5-2km (αστικό περιβάλλον) 2-3km (περιβάλλον ανοιχτού χώρου) |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 100MHz-6GHz |
| Ποσότητα ανίχνευσης | 10 drones ταυτόχρονα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 8000 mAh |
| Μέγεθος κεντρικού υπολογιστή | Μ*Π*Υ: (185mm*80mm*33mm)±5mm |
| Συχνότητα ανίχνευσης | 300MHz~6GHz |
|---|---|
| Υψόμετρο ανίχνευσης | 0-1200m |
| Ακτίνα ανίχνευσης | 5km (υπόκειται σε διακύμανση ανάλογα με το περιβάλλον και το μοντέλο drone) |
| Κατανάλωση ενέργειας ανίχνευσης | ≤100W |
| Φάσμα εμπλοκών | Οριζόντια: 360°; κατακόρυφο: -90° έως +90° |
| Εφαρμογή | αντι-drone |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Καθαρό βάρος | Βάρος συσκευασίας: 80KG |
| Μέγεθος προϊόντος | 1800*560*430 χλστ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 700W-1200W |