| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Çalışma Sistemi | Nabız Doppleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | X Bandı |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤ 50kg |
| Boyut | 500mm × 410mm × 205mm |
| Çalışma Sistemi | Nabız Doppleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | X Bandı |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 150 m |
| Güç Tüketimi | ≤ 240W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Yükseklik kapsamı | 40 ° |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Çalışma Sistemi | Nabız Doppleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | X Bandı |
| Algılama Aralığı | ≥ 3,5km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Mesafe Doğruluğu | ≤ 10m |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | X Bandı |
|---|---|
| Algılama Aralığı | ≥ 3,5km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 150 m |
| Güç Tüketimi | ≤ 240W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Yükseklik kapsamı | 40 ° |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |