| Ονομα | Ραντάρ τοποθετημένο σε όχημα |
|---|---|
| Λειτουργία ραντάρ | δισδιάστατη σάρωση φάσης |
| Λειτουργώντας ζώνη | Ζώνη Χ |
| Μέγιστη απόσταση ανίχνευσης | (πιθανότητα ανίχνευσης 85%, ποσοστό ψευδούς συναγερμού 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Εξουσία | AC220V/50Hz |
| Ονομα | Αντιδρόμιο ραντάρ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 3 χλμ |
| Ονομα | Συστήματα κατά των μη επανδρωμένων |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 1-3 χιλιόμετρα |
| Επιλογές τύπων κεραιών | Επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κερατάκων |
| Προσδιορισμός | φραγμός φυλακής |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εφαρμογή | Προστασία Ασφαλείας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Ανιχνευτής σήματος |
| Κηφήνας | 1,5 χιλιόμετρα |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Εύρος ανίχνευσης | ≥10km (RCS=0,01m²) |
|---|---|
| Κάλυψη | Αζιμούθιο: 360° Βήμα: 40° |
| Ρυθμός δεδομένων | 3s Search, 0,5s Track |
| Ακρίβεια απόστασης | ≤ 8m |
| Κατανάλωση ρεύματος | 9000W |
| Εφαρμογή | Δημόσιοι χώροι |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Διαρκής |
| Τύπος | Προϊόντα προστασίας ασφαλείας |
| Μέγεθος στόχου | ≥0,1mx0,1m |
| Ταχύτητα στόχου | ≤ 50m/s |
| Ονομα | Τζάμερ Ανίχνευσης Drone Spoofer |
|---|---|
| Έξοδος ισχύος | 10mW |
| Κάλυψη | 360° ολόκληρος ο εναέριος χώρος |
| Χρόνος Αντίδρασης | <10,0 δευτ |
| Ανοχή συχνότητας | ≤ ±2×10-6 |
| Ονομα | κλοπή drone |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου | Υποστηρίζει κατευθυντική αποτροπή drone με ισχύ εξόδου −70 dBm έως +20 dBm |
| Ρύθμιση δύναμης | Αυξήσεις βημάτων 1 dB |
| Αποτελεσματικό εύρος | > 20-30 KM (ορατική γραμμή) |
| Γωνία κάλυψης πλαστογράφησης | Οριζόντια 0–360°, Κατακόρυφη −90° έως +90° |
| Ονομα | Τζάμερ Ανίχνευσης Drone Spoofer |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου | Υποστηρίζει κατευθυντική αποτροπή drone με ισχύ εξόδου −70 dBm έως +20 dBm |
| Αποτελεσματικό εύρος | > 20-30 KM (ορατική γραμμή) |
| Γωνία κάλυψης πλαστογράφησης | Οριζόντια 0–360°, Κατακόρυφη −90° έως +90° |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz |