| İsim | Araç Üstü Radar |
|---|---|
| Radar çalışma modu | iki boyutlu faz taraması |
| Çalışma bandı | Rahim |
| Maksimum Algılama Mesafesi | (Algılama olasılığı %85, yanlış alarm oranı 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Güç | AC220V/50Hz |
| İsim | Uçak karşıtı radar |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 3KM |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 1.5km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Algılama Aralığı | ≥10km (RCS=0,01m²) |
|---|---|
| Kapsam | Azimut: 360° Eğim: 40° |
| Veri Hızı | 3s Arama, 0,5s Takip |
| Mesafe Doğruluğu | ≤8m |
| Güç Tüketimi | 9000W |
| Başvuru | Halka açık yerlerde |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Hedef boyutu | ≥0,1mx0,1m |
| Hedef hız | ≤50m/s |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Güç çıkışı | 10 mw |
| Kapsam | 360°tüm hava sahası |
| Tepki Süresi | <10.0s |
| Frekans Toleransı | ≤ ±2×10-6 |
| İsim | drone sahtekarlığı |
|---|---|
| Kontrol Modu | −70 dBm ila +20 dBm çıkış gücüyle yönlü drone caydırıcılığını destekler |
| Güç ayarı | 1 dB'lik adım artışları |
| Etkili Aralık | > 20-30KM (görüş hattı) |
| Sahte Kapsama Açısı | Yatay 0–360°, Dikey −90° ila +90° |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Kontrol Modu | −70 dBm ila +20 dBm çıkış gücüyle yönlü drone caydırıcılığını destekler |
| Etkili Aralık | > 20-30KM (görüş hattı) |
| Sahte Kapsama Açısı | Yatay 0–360°, Dikey −90° ila +90° |
| Güç Kaynağı | AC 220V / 50Hz |