| نام | رادار نظارتی ساحلی |
|---|---|
| باند فرکانس | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| نرخ داده | ≤ 5 ثانیه / دایره |
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق) AC220 ولت (ورودی) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
|---|---|
| مصرف برق | 3000 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| اندازه آنتن (L*H*W) | 640*540*550mm |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| باتری داخلی | 24 ولت DC، 2 ساعت زمان اجرا |
| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 90 وات |
| مصرف برق | 300 وات |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| تعداد آنتن | 6 |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| پوشش آزیموت | تک پنل: 90 درجه (دو پنل: 180 درجه، 3 پانل: 270 درجه، 4 پنل: 360 درجه) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه + (رادار تشخیص ارتفاع 3 بعدی) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |