| نام | مسدود کننده های تلفن همراه زندان |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نوع آنتن | آنتن های جهت دار با بهره بالا |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نام | دستگاه های مزاحم کننده تلفن همراه |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| اندازه | 470*360*8.5mm |
| نام | جمر سیگنال دستی |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
| وزن ناخالص | 2 کیلوگرم |
| ابعاد | 251 × 140 × 47 میلی متر |
|---|---|
| محدوده جنجال | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| قدرت خروجی کل | 4 وات |
| آنتنای | 4 آنتن خارجی همه جهته |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| نام | مسدود کننده های سیگنال GPS |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نام | سامسونگ قابل حمل |
|---|---|
| توان کل | 10 وات |
| ابعاد | 178*77*36.5 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| وزن خالص | 0.8 کیلوگرم |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ تحویل |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نام | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| وزن خالص | 7.0 کیلوگرم |
| ابعاد | 238 میلی متر (عرض) × 60 میلی متر (ارتفاع) × 395 میلی متر (طول) |
| شعاع محافظ | 5-50 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 3.6 کیلوگرم |
| ابعاد | 350 × 278 × 98 میلی متر |
| توان خروجی RF | 22 وات |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
|---|---|
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| استفاده کنید | تلفن همراه، کارت اعتباری، خودرو/خودرو/خودرو/موتور سیکلت/دوچرخه برقی/اسکوتر |
| ارتباط | بی سیم |
| اتصال دهنده ها | USB، بلوتوث |