| نام | سامسونگ GPS قابل حمل |
|---|---|
| فرکانس های پارازیت | 1500 ~ 1600 مگاهرتز |
| شعاع پارازیت | تا 1-15 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| دامنه تنظیم برق | 33dBm 6dBm/30KHz (دقیقه) |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| فرکانس خروجی | 1560-1580 مگاهرتز |
|---|---|
| ابعاد | 90 × 25 میلی متر |
| محدوده رهگیری | شعاع 1-5 متر در وسایل نقلیه (دارای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | DC12V، 100 میلی آمپر |
| قدرت خروجی کل | 15dbm±2dBm |
|---|---|
| دامنه موثر | 3-10M (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 50 گرم |
| ابعاد | 66 میلی متر × 23 میلی متر × 10 میلی متر |
| آنتن | داخلی Omni-directional |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| باتری داخلی | ۴۳۰۰ میلی آمپر |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| دامنه موثر | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 950 گرم |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| گارانتی | 1 سال |
| زمان عملیاتی | 3 ساعت پس از شارژ کامل |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC110-240V) یا DC12V |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| بعد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 50 دقیقه |
| نام | Jammer 5G قابل حمل |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 53 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر ماشین AC 100-240 ولت یا 12 ولت |
| توان خروجی | 1 وات در هر باند، مجموعا 21 وات |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 9.5cm * 1.9cm * 4.5cm |
| دامنه موثر | 1-5 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| منبع تغذیه | AC 100-240V، 50-60Hz |