| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول×عرض×ارتفاع) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| توان کل | 0.5W |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| نام | مسدود کننده GPS قابل حمل |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10-+50℃ |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد دستگاه | 135×77×35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| بعد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| اندازه بسته بندی | 25×24×7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 1.3 کیلوگرم |
| توان کل | 7 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 120+ دقیقه |
| منبع تغذیه | AC110 یا 220-240V / DC 27V |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 50 تا 150 متر |
| وزن | 11 کیلوگرم |
| ابعاد | 560 × 235 × 95 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | مسدود کننده های تلفن همراه زندان |
|---|---|
| محدوده دما | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن ناخالص | 5.5 کیلوگرم |
| توان خروجی RF | 26 وات |
| نام | مسدود کننده های تلفن همراه زندان |
|---|---|
| اندازه | 25 × 17 × 7.1 سانتی متر |
| وزن دستگاه | 0.67 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | تا 30 متر، قدرت سیگنال <= -75dBm |
| مصرف برق | 25 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
|---|---|
| توان کل | 70 وات |
| شعاع محافظ | 20-80 متر در -75dBm |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| ابعاد | 191×88×42 میلیمتر (L×W×H) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.35 کیلوگرم |
| توان کل | 30dBm/1W |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| شعاع پارازیت | 5-20 متر (بسته به قدرت سیگنال اطراف) |
| منبع تغذیه | AC110 یا 220-240V / DC 27V |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 50 تا 150 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| ابعاد | 560 × 235 × 95 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن | 11 کیلوگرم |