| نام | مسدود کننده GPS قابل حمل |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10-+50℃ |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد دستگاه | 135×77×35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| نام | مسدود کننده GPS تلفن همراه |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20M (سیگنال سلولی ≤-75dBm در محل) |
| باتری | 7.4V 4500mAh داخلی، 1.5-3 ساعت کارکرد پس از 3 ساعت شارژ |
| ابعاد | 170×100×50 میلی متر (255 میلی متر با آنتن) |
| نام | USB GPS Jammer |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5% تا 95% |
| ابعاد بسته بندی | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| ولتاژ تغذیه | DC 3.7-6V |
| شعاع پوشش موثر | 2 تا 10 متر |
| نام | مسدود کننده GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| کل قدرت خروجی | 16.0 وات |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
| نام | جمرهای قابل حمل جی پی اس |
|---|---|
| ابعاد | 220 × 140 × 70 میلی متر (فقط واحد اصلی) |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن | 1.6 کیلوگرم |
| زمان کار | 2.5 ساعت |
| نور شاخص | چراغ سیگنال سبز |
|---|---|
| رنگ بدنه | سفید |
| وزن خالص | 11 گرم |
| ابعاد | 73.3 میلی متر (L) × 30.3 میلی متر (W) × 9.3 میلی متر (H) |
| دمای کاری | -25 درجه سانتی گراد تا 55 درجه سانتی گراد |
| نام | پهپاد پهپاد جمر |
|---|---|
| اندازه محصول | 450 × 105 × 60 میلی متر |
| وزن محصول | تقریبا 1.5 کیلوگرم |
| توان خروجی | مجموع 20 وات، 5-10 وات در هر باند |
| نوع سیگنال جم | سیگنالهای پهپادهای RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1 |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| دامنه موثر | 1-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ تحویل |
| توان کل | 5.6 وات |