| ابعاد | 740×510×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 300-1000 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| باتری | 27 ولت 56 آمپر ساعت |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز، (AC110 یا 240V-DC27V) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| توان کل | 400 وات |
| نام | سیستم های تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| شناسایی و شناسایی انواع پهپاد | پهپادهای سری DJI، FPVs، Xiaomi، Yuneec، Hubsan، Powervision، پهپادهای Tello و غیره. |
| باند فرکانس تشخیص | 900 مگاهرتز، 1.2 گیگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| فاصله تشخیص و موقعیت یابی | 1 تا 10 کیلومتر |
| ارتفاع تشخیص | 0 متر تا 1000 متر |
| نام | مسدود کننده های سیگنال GPS |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نام | مسدود کننده های سیگنال پهپاد |
|---|---|
| وزن میزبان | 2 کیلوگرم |
| محیط کار | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| مقدار باتری | 2 واحد |
| قدرت خروجی کل | 30 وات |
| نام | دستگاه ضد رطوبت قابل حمل |
|---|---|
| رنگ دستگاه | سبز |
| دمای عملیاتی | -20 تا 65 درجه سانتیگراد |
| جریان کار | 4-5a |
| ظرفیت باتری | 32000mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت AC، با آداپتور AC |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| مصرف برق | 600 وات |
|---|---|
| وزن | 21 کیلوگرم |
| ابعاد | 385×307×180 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 500 متر تا 2000 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| محدوده جنجال | 400-1000 متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110 یا 220-240V / DC 27V |
| ابعاد | 560 × 235 × 95 میلی متر |
| وزن | 11 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 150 وات |
| شعاع پارازیت | 2-3 کیلومتر |
|---|---|
| مصرف برق | 300 وات |
| وزن واحد اصلی | 22 کیلوگرم |
| ابعاد | 446×316×150 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |