| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 50 دقیقه |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| بعد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| ابعاد | 335 × 238 × 60 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 70 وات |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 3+ ساعت |
| نام | جمر GPS ماشین |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
| وزن | 250 گرم |
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| استفاده کنید | تلفن همراه، کارت اعتباری، خودرو/خودرو/خودرو/موتور سیکلت/دوچرخه برقی/اسکوتر |
| زمان کار | 3.0 ساعت |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
|---|---|
| توان کل | 5.6 وات |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| عمل مداوم | 1.5 ساعت |
| وزن | 1 کیلوگرم ناخالص |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| شارژ کردن | 4 ساعت شارژ کامل، 1-2 ساعت زمان کار |
| ابعاد | 132x80x40mm (به استثنای آنتن) |
| ابعاد | 90 × 50 × 15 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| توان کل | 0.5W |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |