| نام | مسدود کننده های تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| وزن دستگاه | 1500 گرم |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| قدرت خروجی کل | 7 وات |
| ولتاژ | AC100-240V DC12V |
| نام | مسدود کننده سیگنال بلوتوث Wifi |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
| توان کل | 5.6 وات |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| ابعاد | 165×96×46mm (بدون احتساب آنتن) |
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 8.4 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/10000mAh |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
|---|---|
| محدوده گیربندی (قطر) | 2 - 40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| وزن | 2.8 کیلوگرم |
| اندازه | 210*170*50 میلی متر |
| مصرف برق | 25 وات |
|---|---|
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | شعاع 5-25 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 19V |
| مصرف برق | 45 وات |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | 5-40 متر |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V 12V |
| باتری داخلی | 2500 میلی آمپر بر ساعت |
| ابعاد دستگاه | 113×60×31 میلی متر |
| رطوبت عملیاتی | 5٪ - 95٪ |
| زمان کار | 50 دقیقه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| شارژر ماشین | DC12V IN |
| طول آنتن | 166 میلی متر |