| نام | جمر حفاظت کاروان |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20℃ ~ +60℃ |
| رطوبت | 90 ~ 5 ٪ |
| پرونده "پليکان" | مدل 1440 وزن 30 کیلوگرم |
| زمان کار باتری | تقریبا 1 ساعت |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| توان خروجی | 915 وات |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| پرونده "پليکان" | 1440، 30 کیلوگرم وزن |
| رطوبت | 5 ٪ تا 90 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 ℃ تا +60 |
| وزن | 90 کیلوگرم (فقط واحد اصلی، بدون آنتن و لوازم جانبی) |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| ابعاد | 661×460×270 میلی متر |
| وزن | 55 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| توان خروجی | 1300 وات |
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| گارانتی | 12 ماه از تاریخ تحویل |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| وزن ناخالص | 60 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 800*700*600 میلی متر |
| ساعت کاری | نامحدود |
|---|---|
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
| توان خروجی | 630 وات |
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| توان خروجی | 1000 وات |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| ابعاد آنتن خارجی | 640 × 540 × 550 میلی متر (طول × ارتفاع × عرض) |
| محدوده رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
|---|---|
| توان خروجی | 630 وات |
| شعاع پارازیت | 50-500M بسته به قدرت سیگنال محیطی |
| مصرف برق | 2000 وات |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |