| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| نام | تقویت کننده های باند عریض |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | تقویت کننده قدرت GaN |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد، ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| فرکانس کاری | 1500-2500MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 100*58*13 میلی متر |
| وزن خالص | 0.8 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |