| Waga | 15 KG |
|---|---|
| Wymiary | 320×120×430mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 20-120m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 15 KG |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 320×120×430mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 20-120 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga i wymiary | 10 kg, 45×30×15 cm (opakowanie: 55×34×21,5 cm) |
|---|---|
| Źródło zagłuszania | Technologia skanowania częstotliwości |
| Zakres zagłuszania | 20-100 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Skoczek | Superelastyczny kabel koncentryczny 7D-FB |
| Zużycie energii | 250 W |
| Waga | 25 KG |
|---|---|
| Wymiary | 510 × 430 × 350 mm |
| Zakres wilgotności | 30% - 95% |
| Całkowita moc wyjściowa | 300 W |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga | 35 KG |
|---|---|
| Wymiary | 580 × 280 × 410 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Bateria zewnętrzna (opcjonalnie) | 24 V DC |
| Zakres zagłuszania | 50-500 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Numer modułu zakłócającego | 6 |
| Zużycie energii | 1800W |
| Zasilanie | AC220V, DC 28V |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Zużycie energii | 180 W |
| Wymiary | 300×200×150 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Moc wyjściowa | 1135 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110-240V, 24V DC |
| Moduły na jednostkę | 15 |
| Godziny otwarcia | Nieograniczony |
| Ochrona wzmacniacza mocy | Pełny ochraniacz VSWR |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 580×280×410mm |
| Waga | 45 kg |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Zakres zagłuszania | 50-300m (w zależności od gęstości sygnału) |
| Waga | 1kg |
|---|---|
| Rozmiar | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Temperatura pracy | -10°C~55°C |
| Wilgotność | < 90% |
| Stabilność częstotliwości | ≤ 0,01 ppm |