| Nazwa | Przenośne blokady telefonów komórkowych |
|---|---|
| Waga urządzenia | 1500g |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Całkowita moc wyjściowa | 7W |
| Woltaż | AC100-240V DC12V |
| Nazwa | Zakłócacz sygnału Wi-Fi Bluetooth |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 165×96×46mm (bez anteny) |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/10000 mAh |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zakres zakłóceń (promień) | 2 - 40 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Waga | 2,8 kg |
| Rozmiar | 210*170*50mm |
| Zużycie energii | 25 W |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | Promień 5-25 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 15 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 19V |
| Zużycie energii | 45 watów |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | 5 - 40 metrów |
| Całkowita moc wyjściowa | 2 waty |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V 12V |
| Wbudowana bateria | 2500 mA/godz |
| Wymiary urządzenia | 113×60×31mm |
| Wilgotność robocza | 5% - 95% |
| Czas pracy | 50 minut |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
|---|---|
| Waga netto | 2 kg |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Długość anteny | 166 mm |